De minister van Infrastructuur en Waterstaat heeft Dertje Meijer voor de periode 1 januari 2025 tot en met 31 december 2028 herbenoemd tot voorzitter van de raad van advies van de NIWO.
De NIWO is er opnieuw in geslaagd om de tarieven voor het komende jaar ongewijzigd te laten. De minister van Infrastructuur en Waterstaat complimenteerde de NIWO met het feit dat de tarieven al 12 achtereenvolgende jaren niet zijn verhoogd.
Elk jaar voor 1 oktober stuurt de NIWO de begroting voor het komende jaar aan de minister. Per brief van 4 november 2022 verleende de minister goedkeuring aan de begroting en het tariefsvoorstel 2023.
Gerelateerde artikelen
Wanneer u een aanvraag indient, krijgt u per e-mail een ontvangstbevestiging met een verwijzing naar uw persoonlijke internet pagina (pip) op het NIWO-ondernemersloket.
In november 2024 gaf de minister van Infrastructuur en Waterstaat goedkeuring aan de begroting voor het jaar 2025 en de wijziging van de tarieven. De volgende tarieven gelden per 1 januari 2025.