In deze Stand komen de uitvoeringsorganisaties van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat aan het woord. Het rapport is op 15 november 2023 aan de Tweede Kamer gestuurd.
Gemengde commissie Nederland en Marokko
Op 5 en 6 oktober 2023 heeft de bijeenkomst van de gemengde commissie van Nederland en Marokko plaatsgevonden bij de NIWO.
Namens de NIWO namen Raymond Scherpenisse (hoofd van de delegatie) en Hans van Gellekom deel aan de bespreking, die een goed en constructief karakter had.
Tussen Nederland en Marokko zijn afspraken gemaakt over het aantal uit te wisselen ritmachtigingen voor 2023, 2024 en 2025. Ook zal er een een technische commissie geformeerd gaan worden. In deze technische commissie zal worden gesproken over het vervoer van onbegeleide opleggers en de tekst voor een nieuw wegvervoerverdrag.



Gerelateerde artikelen
De Eurovergunning is vijf jaar geldig en moet voor de einddatum verlengd zijn. Een enkeling komt daar te laat achter en loopt het risico een boete te krijgen voor het rijden zonder geldige vergunning.
Start daarom tijdig met het regelen van de verlenging!
De huidige directeur van de NIWO, Gerrit Jan Olthoff, stopt eind december van dit jaar. Hij zal per 1 januari 2024 worden opgevolgd door de heer Aernout van der Bend.