De Eurovergunning is vijf jaar geldig en moet voor de einddatum verlengd zijn. Zonder geldige vergunning loopt u het risico een boete te krijgen. Start daarom tenminste 3 maanden vantevoren met het regelen van de verlenging!
Het jaarlijkse rapport van onderzoeksbureau Panteia over kostenontwikkelingen in het wegvervoer is beschikbaar. Niet de NIWO, maar TLN en evofenedex geven sinds 2019 opdracht voor dit onderzoek. Zowel TLN als evofenedex maken deel uit van de sectorraad van NIWO. De rapporten blijven gratis beschikbaar voor alle NIWO-vergunninghouders.
- Bent u lid van TLN dan kunt het zelf downloaden: https://www.tln.nl/thema-kostenontwikkelingen/
- Bent u geen lid van TLN maar wel een NIWO-vergunninghouder in het beroepsgoederenvervoer? Dan kunt u het rapport per e-mail opvragen: kostenontwikkelingen@tln.nl. Vermeld uw bedrijfsnaam, adres, woonplaats en NIWO-vergunningnummer (codenummer).
Lees ook:
TLN: Marktomstandigheden drijven forse kostenstijging voor het wegvervoer verder op
TLN: "Commercieel proces doen partijen zelf"
Gerelateerde artikelen
Er is een probleem met de knop Indienen, waardoor het soms niet mogelijk is om een aanvraag af te ronden (in te dienen) via het NIWO-ondernemersloket. Probeer het op een later tijdstip nogmaals.
Alle houders van een Eurovergunning (of binnenlandse vergunning) voor beroepsgoederenvervoer over de weg ontvangen twee keer per jaar een heffingsfactuur van de NIWO.