Omwisselcertificaat code 95 vervalt

Nieuws | bestuurdersattest | 05 Aug 2021

Het CBR geeft vanaf maandag 2 augustus 2021 geen omwisselcertificaat voor de code 95 meer af. Het omwisselcertificaat is vervangen door een kwalificatiekaart bestuurders. De RDW geeft deze kwalificatiekaart af.  

RDW-website: Kwalificatiekaart aanvragen

 Dit bericht is overgenomen van het CBR. Lees het volledige bericht.

 

Gerelateerde artikelen

icoon nieuwsbrief

NIWO nieuwsbrief nr 02 van 2026

Eind juli 2026 verzond de NIWO de nieuwsbrief aan geabonneerden en houders van een geldige vergunning voor beroepsgoederenvervoer over de weg. Lees deze NIWO-nieuwsbrief online.

Lees verder

Factuur halfjaarlijkse heffing: juli 2026

Alle houders van een Eurovergunning (of binnenlandse vergunning) voor beroepsgoederenvervoer over de weg ontvangen twee keer per jaar een heffingsfactuur van de NIWO.

Lees verder

Nog geen tolkastje? Regel het voor 1 juli

Alle vrachtwagens vanaf 3500 kg (voertuigcategorie N2 en N3) zijn verplicht om een in Nederland werkend tolkastje aan boord te hebben. Vind snel een aanbieder!

Lees verder