NIWO houdt tarieven in 2023 gelijk

Nieuws | niwo | tarief | 14 Nov 2022

De NIWO is er opnieuw in geslaagd om de tarieven voor het komende jaar ongewijzigd te laten. De minister van Infrastructuur en Waterstaat complimenteerde de NIWO met het feit dat de tarieven al 12 achtereenvolgende jaren niet zijn verhoogd.

Elk jaar voor 1 oktober stuurt de NIWO de begroting voor het komende jaar aan de minister. Per brief van 4 november 2022 verleende de minister goedkeuring aan de begroting en het tariefsvoorstel 2023.

Gerelateerde artikelen

Wijziging Wet wegvervoer goederen naar Tweede Kamer

In 2020 heeft het Europese parlement het mobiliteitspakket aangenomen. De nieuwe regels moeten geïmplementeerd worden in de Nederlandse wet- en regelgeving. Het wetsvoorstel tot wijziging van de WWG  ligt nu ter behandeling bij de Tweede Kamer. 

Lees verder

CEMT-vergunningen voor 2025

Voor veelvuldig vervoer op landen buiten de EU kan er met een CEMT-vergunning gereden worden. Deze CEMT-vergunning is een kalenderjaar geldig en moet elk najaar opnieuw aangevraagd worden. 

Lees verder

Nederland weert transporteurs uit Rusland en Wit-Rusland

Russische en Wit-Russische transportondernemingen hebben geen toegang tot het Nederlands grondgebied. Een lidstaat kan in afwijking van het sanctiepakket van de EU een uitzondering maken, maar Nederland heeft besloten geen uitzondering te maken.

Lees verder